Bezpečnou jízdu i během pochmurných měsíců zajistí světla a odrazky Sigma

Co si budeme povídat… Potkat v zimě neosvětleného nebo minimálně zvýrazněného cyklistu je nebezpečné pro obě strany. Je nerozumné a lehkovážné, nepoužít v dnešní době, kdy existuje spousta druhů osvětlení, aby nás bylo vidět, a také abychom my dokonale viděli, ta správná světla. Dokonce už můžete koupit i taková, která byť svítí silně, neoslňují protijedoucí. 

Ke kvalitním patří např. světla a odrazky Sigma. Pojďme se na tuto značku podívat blíže. 

Česká značka s více než 30 letou tradicí

Značku Sigma máte možná spojenou s cyklopočítači. Vyrábí tohle i další cyklistické vybavení již 30 let a jako SIGMA – ELEKTRO GmbH se neustále rozrůstá a vyvíjí nové technologie. Také využívá nejnovějších trendů, udává designové standardy nebo reaguje na nové potřeby aktivních uživatelů. 

Protože se využití kol stále zvětšuje a pro většinu osob není kolo jen dopravním prostředkem, ale naopak způsobem k odpočinku, relaxaci, zlepšení své kondice, i Sigma mění svůj vývoj. Inovace vám budou vyhovovat a budou vás mile překvapovat. Je to právě Sigma, kdo je první na trhu s inovacemi, jako třeba nové koncepty bateriového osvětlení, monitory srdečního tepu, pumpy s elektronickým měřením tlaku… 

U produktů Sigmy čekejte vždy skvělé technologie, dokonalé funkce, zajímavý design, komfort, spolehlivost. Co se týče osvětlení, k nejprodávanějším patří SIGMA světlo Buster 300, které je teď na bikero.cz v akci za 549 Kč. Jde o kompaktní, vysoce výkonné světlo pro každodenní použití, CREE LED 300 lm, dosvit 70 m, li-ion baterie s kapacitou 2 000 mAh s USB dobíjením.

Dárek na Vánoce

Kvalitní osvětlení je báječný typ na vánoční dárek. Stejně tak ale můžete koupit rovnou celé kolo a potěšit i překvapit svého partnera nebo třeba syna. Např. jízdní kola Focus patří ke špičce. Více informací o nich i o cyklistickém osvětlení najdete na bikero.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram