Porovnání parametrů HideIPVPN a AdGuard VPN Free: Kterou z nich vybrat?

Jaká z těchto VPN je lepší: Hide Me Premium, nebo si předplatit Adguard Free? Porovnali jsme obě VPN, přičemž konečné skóre je 6/10 vs 6,6/10.

Rychlost downloadu a uploadu Hide Me Premium VPN vs AdGuard VPN Free, kdo vyhrál?

Rychlost downloadu a uploadu je jedním z nejdůležitějších parametrů, což platí také o HideMe Premium VPN a Adguard Free VPN.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 4 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 22 Mb/s. HideMe VPN Premium je o 18 Mb/s pomalejší nežli AdGuard Free.

Průměrný upload u Hide Me Premium byl 5 Mb/s. Adguard VPN Free dosáhla hodnoty 21 Mb/s, kvůli tomu je o 16 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 140 ms. U druhé AdGuard VPN Free skript naměřil 19 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže Hide.Me Premium VPN v porovnání je o 121 ms horší.

Výsledek recenze HideIPVPN vs. AdGuard Free VPN je zatím 3 /10 : 4/10.

Zvládne Hide Me Premium VPN obejít geolock Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, Hide Me Premium toto zvládne. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Adguard VPN Free odblokovat Netflix nezvládá.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž Adguard VPN Free takovou dovednost zvládá. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí má.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a blokování reklam. Pro představu Hide.Me VPN Premium obsahuje ochranu před DNS úniky a Adguard VPN Free kupříkladu poskytuje white-listing.

Skóre v sekci funkce tak je 7 /10 : 6/10.

Jak je na tom Hide.Me VPN Premium v nabídce počtu zemí a serverů?

Šíře nabídky serverů může napovídat o rychlosti připojení, HideMe Premium VPN má 29 serverů. V katalogu AdGuard Free VPN jsme napočítali 50 serverů. První z dvojice tak udává o 21 méně .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u Adguard Free VPN v době psaní článku byl 11. Druhá z porovnávaných VPN má 11, tedy stejný počet. V tomto měření sil tak nemáme vítěze .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých Hide Me Premium VPN umí 3. Adguard VPN Free povolí připojit současně 2 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku VPN zdarma.

Jak platformy nabízí HideMe Premium a které podporuje Adguard VPN Free?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Hide Me Premium VPN zvládne Android OS a připojí telefony s iOS, druhá VPN služba Adguard VPN Free systém iOS pokrývá, zařízení s Androidem zvládne chránit.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. HideMe Premium má původ v USA. Sídlo druhé srovnávané VPN je na Kypru.

Služba HideMe Premium VPN není k dispozici v českém jazyce, AdGuard Free VPN česky taky není.

V souboji podporovaných platforem dosáhla Hide Me Premium VPN skóre 6/10, AdGuard Free získala hodnocení 5/10.

Předplatné Hide.Me VPN Premium vs. AdGuard Free

AdGuard VPN Free si lze předplatit zdarma, předplatit druhou z VPN si můžete od 64 Kč měsíčně. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 6/10 pro první VPN a 10 /10 pro druhou VPN.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram