Pracujete s plechem? Pořiďte si technologie, jež vám s výrobou značně pomohou

Mít společnost, která se zabývá výrobou nejrůznějších předmětů z plechu, vyžaduje zajímání se o nové technologie, zkvalitňování výroby, precizní stříhaní nebo řezání a podobně.

Pokud se chcete vyrovnat konkurenci, nebo lépe ji předběhnout, můžete využít mnohé technologie na zpracování plechů různých tlouštěk od Canmet. Tato společnost, jež je na trhu již úctyhodných 30 let, nabízí svým klientům jen to, co je na světě z odvětví strojírenství nejlepší. Ať už jde o řezací lasery či cokoli další, můžete se na kvalitu plně spolehnout.

Ty nejpreciznější laserové řezací stroje

V nabídce Canmet najdete laserové řezací stroje, které se těší velké oblibě pro jejich důmyslnost, rychlost, pohodlnost při obsluze a pro další kladné vlastnosti. Vybírat můžete dle více kritérií, záleží na tom, co upřednostníte.

Vaše potřeby může uspokojit např. laserový řezací stroj eSmart od společnosti Eagle. Je to ekonomická volba pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Nabízí vynikající výkon a s malou zastavěnou plochou. Práci zajišťují lineární pohony všech os X, Y, Z, max. zrychlení je 2 G. Potěší vás jistě ekologická automatická výměna stolů bez použití hydrauliky. Ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem. Samozřejmostí je komfortní obsluha i přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

Sáhněte po tabulových nůžkách

Ve své výrobě můžete upotřebit i tabulové nůžky. Fungují tak, že při stříhání působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu.

Využití tabulových nůžek je možné pro přímé stříhání širokého spektra typů materiálů, od minimálních tlouštěk až po silné plechy. Střižná vůle se nastavuje dle typu a tloušťky stříhaného materiálu.

Kompletní nabídku technologií najdete na canmet.eu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram