Renovace laku auta: Kvalitní detailingové služby

Renovace laku auta představuje skvělý způsob, jak mu opět dodat lesk a bezchybný vzhled. Kromě samotné renovace laku je součástí také mytí exteriéru vozidla a samozřejmě aplikace ochranné vrstvy pro dlouhotrvající výsledek.

Detailing exteriéru

Detailing exteriéru je souborem několika služeb, jejichž cílem je udělat z vašeho auta opět vizuální klenot. V RenoveCars čekají profesionálové, kteří se o vaše auto postarají. Vybírat můžete ze čtyř programů renovace laku auta. Pro ochranu jsou používány profesionální nanopovlaky ArtDeShine Nano Graphene Coating a ArtDeShine Ceramic Metal Oxide. Tyto povlaky zaručují maximální ochranu laku. Neváhejte využít bezplatné prohlídky a kalkulace ceny.

Renovace laku

Renovace laku začíná čištěním vozidla. Součástí každého programu je detailní ruční mytí pro odstranění nečistot z provozu a zbytků vosků. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku, čištění mezidveřních prostorů, podběhů, podvozkové části, motorového prostoru, disků kol a také všech oken. Pak už přichází řada na samotnou renovaci. V závislosti na výběru programu jde o korekci drobných či středních poškození, u těch nejlepších programů je pak kladen důraz na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku.

Ochranná vrstva

Jakmile je lak opět bez chybičky, je důležité nanést ochrannou vrstvu. Keramické a grafenové povlaky poskytují tu nejlepší dlouhodobou ochranu. Pokud pro své vozidlo chcete to nejlepší, volte Nano Graphene Coating V3. Poskytuje ochranu po dobu sedmi let. Je přitom stoprocentně chemicky odolný, hladký a perfektně lesklý. Zároveň je odolný proti oděru a redukuje skvrny. Lak auta bude chráněn a v běžném provozu už se nemusíte bát poškození a nečistot.

Renovace a oživení laku jsou ideálním řešením, pokud se chcete zbavit škrábanců a nečistot.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram