Přírodní styl interiéru jako z katalogu: Lidé chtějí žít stále více udržitelně a ve spojení s přírodou

Přírodní materiály, doplňky a minimální zátěž pro oči. To vše znamená lepší náladu ve spojitosti s přírodou a kvalitnější spánek.

Zpříjemněte si s příchodem jara svůj pobyt doma v interiéru a to jednoduchými doplňky v přírodním stylu. Dřevo je ideálním společníkem pro vytváření nových vizuálních vjemů.

Místo, kde zrelaxujete tělo i mysl
Věšák na ručníky z jasanového dřeva z dílny Zara Home a domácí oblečení či koupelnové kosmetické produkty, které jsou znovu naplnitelné. Vytvořte si domácí SPA, místo, kde budete moci dokonale relaxovat tělo i mysl.

Prané lněné ložní prádlo pro kvalitní spánek
Ložní prádlo z prané lněné látky je stále populárnější a interiérová či designérská studia s nimi pracují již nějakou dobu. Lněné prádlo od Cellbes v neutrální béžové vytváří s interiérem příjemnou souhru a spolu s prosvětleným interiérem, který vpouští ráno světlo je tento skandinávský styl srdeční záležitostí mnoha.

living room and kitchen of apartment with sofa and coffee table

Bavlněný pléd a vrstvení
Vrstvením dokážete zútulnit interiér bydlení. Světle šedý bavlněný pléd, který nabízí Bonami můžete použít ať už na postel, nebo jako dekoraci do ratanového koše, vždy to působí jako nenásilně položený materiál. Právě vzdušnost a volnost jako odklon od organizovaného pořádku a sterility je styl, který s vámi splyne.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram